ABOUT CONTACT
JAK ZNÁMO, SEBERYCHLEJŠÍ POČÍTAČ, SOFTWARE NEBO DIGITÁLNÍ STĚNA NEJNOVĚJŠÍ GENERACE NIKDY NENAHRADÍ DOBROU MYŠLENKU A UŽ VŮBEC NE NÁPAD. NA DRUHOU STRANU JE ZŘEJMÉ, ŽE ZVLÁDNUTÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ UMOŽŇUJE MYŠLENKY A NÁPADY REALIZOVAT S NEOBYČEJNOU EFEKTIVITOU A DODÁVAT VÝSLEDKY VČAS. MY JSME ZAČÍNALI TOTÁLNĚ ANALOGOVĚ S OBYČEJNOU TUŽKOU A KINOFILMEM A I KDYŽ JSME SE JICH JEŠTĚ DOCELA NEZBAVILI, NEDÁME UŽ DOPUSTIT NA SVĚT TVOŘENÝ BAREVNÝMI PIDIČTVEREČKY.

PIXEL RACING JE VLASTNĚ SDRUŽENÍ PŘÁTEL DOMÉNY - ZÁKLAD TVOŘÍ MARTIN DUŠEK, JIRKA TUREK A PEPA HORÁZNÝ. AČKOLIV KOPEME KAŽDÝ SÁM ZA SEBE, SPOLEČNĚ JSME JIŽ REALIZOVALI DESÍTKY PROJEKTŮ A I Z TOHO DŮVODU VZNIKLA MYŠLENKA SPOLEČNÉ WEBOVÉ PREZENTACE. JIŽ PŘES DESET LET SE JAK SAMOSTATNĚ, TAK TÝMOVĚ ZABÝVÁME FOTOGRAFIÍ A GRAFICKÝM DESIGNEM, ROZHODNĚ SE ALE NEVYHÝBÁME ANI SPOLUPRÁCI S JINÝMI FOTOGRAFY, DESIGNÉRY NEBO ZAKÁZKÁM PRO JINÉ AGENTURY. NEROZLIŠUJEME MEZI VELKÝMI NEBO MALÝMI KLIENTY A VÝJIMKOU NEJSOU ANI PRÁCE PRO NEZISKOVÝ SEKTOR, NICMÉNĚ MEZI NAŠE REALIZACE PATŘÍ MIMO JINÉ TAKÉ PRÁCE PRO TYTO ZNAČKY A SPOLEČNOSTI: SONY BMG, ŠKODA AUTO, ČTK, UNIVERSAL MUSIC, TESCO, VODAFONE, ALLIANZ, T-MOBILE, BIKE FUN INTERNATIONAL, FORBES, WARNER MUSIC NEBO WHISKAS.
BRINGING BACK THE MEMORIES CLIENT: PIXEL RACING AGENCY: PIXEL RACING LIMITED BIKES, CARS & MOTORSPORT FINE ART PRINTS. USE CONTACT FORM FOR MORE DETAILS, PRICE AND SHIPPING INFO.
BRINGING BACK THE MEMORIES CLIENT: PIXEL RACING AGENCY: PIXEL RACING
LIMITED BIKES, CARS & MOTORSPORT FINE ART PRINTS. USE CONTACT FORM FOR MORE DETAILS, PRICE AND SHIPPING INFO.
CZ|EN
Home ABOUT CONTACT