Poslední projekty / Recent works

PXLSOPHY:

Nemusíme zrovna lámat rekordy. Ale tam, kde dostaneme šanci, dáme prostor nápadu, vkusnému zapůsobení a dokonce i přirozené eleganci, vypilujeme formu a pak prostě přineseme výsledky. A tam, kde nechceme uletět, jen zvolíme mírnější, střízlivější přístup. Barvy, tvary a celé sdělení prostě řídíme tak, jak nejlépe umíme.

We don't have to break records, but if we get the chance we give space to ideas, stylish impressions and even natural elegancy, we polish the shape and then we bring the result. And when we don't need to overdo it, we take a bit more sober approach. We drive colors, shapes and the entire message as best we can.

< Design | Katalog Crystal Bohemia

Pro sklárny v Poděbradech, které jsou tradičním producentem českého broušeného křišťálu, jsme na klíč dodali 90-stránkový katalog aktuální kolekce včetně pořízení fotografií produktové řady. Crystal Bohemia Poděbrady je největším producentem olovnatého křišťálu v České republice a zároveň patří k předním světovým výrobcům vůbec. CBP je exportně orientovaným výrobcem - 90% produkce skláren směřuje na zahraniční trhy.