Poslední projekty / Recent works

ABOUT PXL:

We at Pixel Racing believe that ideas and an experienced eye will remain the keys to good design and photography instead of relying on computers or the latest digital backs. Nonetheless how one handles new technologies plays a main part in delivering results on time and with exceptional accuracy. We embrace the digital world, but at the same time live by the rule that: first ideas, then computing.

Nejprve nápad, až pak počítače...

sparkplug

Jak známo, seberychlejší počítač, software nebo digitální stěna nejnovější generace nikdy nenahradí dobrou myšlenku a už vůbec ne nápad. Na druhou stranu je zřejmé, že zvládnutí moderních technologií umožňuje myšlenky a nápady realizovat s neobyčejnou efektivitou a dodávat výsledky včas. My jsme začínali totálně analogově s obyčejnou tužkou a kinofilmem a i když jsme se jich ještě docela nezbavili, nedáme už dopustit na svět tvořený barevnými pidičtverečky.

Pixel Racing je vlastně sdružení přátel domény - základní tvrdé jádro tvoří Martin Dušek, Jirka Turek a Pepa Horázný. Ačkoliv kopeme každý sám za sebe, společně jsme již realizovali desítky projektů a i z toho důvodu vznikla myšlenka společné webové prezentace. Již přes deset let se jak samostatně, tak týmově zabýváme fotografií a grafickým designem, rozhodně se ale nevyhýbáme ani spolupráci s jinými fotografy, designéry nebo zakázkám pro jiné agentury. Nerozlišujeme mezi velkými nebo malými klienty a výjimkou nejsou ani práce pro neziskový sektor, nicméně mezi naše realizace patří mimo jiné také práce pro tyto značky a společnosti: Sony BMG, Škoda Auto, ČTK, Universal Music, Indies records, Cityrama, Tesco, Vodafone, Allianz, T-Mobile, Carlsberg, Bike Fun International, Warner Music nebo Whiskas.

Code © LaTaupe Praha, 2012. Site Design © Pixel Racing, indie pixels from the middle of nowhere, 2012. Credits go also to team Gavick - you guys show me the way, thanks a lot! Jiri Turek official website: JiriTurek.com